top of page
                             
                             
                                                       
 
                                                                   Referencie
 
 

"Prvý krát som ho stretol na seminári "Ako komunikovať so zvieratami" s Wynterom Worsthornom. Na prvý pohľad ma ohúril. Bol iný.

Nerozprával veľa. Často vyzeral akoby spal. Nie spal, ale akoby nebol prítomný. Mal zatvorené oči a vnímal inak ako zrakom. Vnímal všetko okolo. Naraz. Vnímal hovoriaceho Wyntera, 30 účastníkov semináru, psa, ktorý bol v miestnosti a možno aj muchu, ktorá tam lietala. Bolo mi jasné, že je niekde inde ako my ostatní, a pritom na kurze sa okolo nás diali úžasné veci. Rozprávali sme sa so zvieratami, ktoré sme pred tým nikdy nevideli. Niektorí objavili skrz tieto hlboké skúsenosti svoje staré vnútorné bloky. Bolo úžasné vidieť ich v tej chvíli plakať od šťastia. Ale ten tichý, nenápadný človek menom Kasimir bol stále - ako to povedať správne - v tranze? Neustále v perfektnej rovnováhe, vždy v spojení, vždy prítomný. Nič ho nevyrušilo.

Na ďalší deň som sa rozhodol prihovoriť sa k nemu. Bol to úžasný rozhovor - ako keby sme sa poznali už dávno pred tým. Videl som ako veľa máme spoločných záujmov, vlastne sme rozprávali a mysleli zároveň.

Videl do môjho vnútra pravdepodobne hlbšie ako ja sám. Len tak mimochodom mi povedal, že môj problém sú diskusie na Facebooku. Do frasa, ako to vedel, keď sme ešte ani neboli priateľmi na FB a čo viac, nerozumie po česky??? Vedel o mne tak veľa, ale pri tom som ani na chvíľu nemal pocit ohrozenia alebo obavy, pocit menejcennosti ani nič podobné.

Navrhol, že sa nabudúce môžeme stretnúť u neho v Berlíne. Jasné, chcel som sa stretnúť, v tom som už mal jasno, ale do toho Berlína sa mi moc nechcelo. Pracovne cestujem celkom často, preto som nemal záujem ísť na ďalší dlhý výlet v mojom voľnom čase.

Neuplynul ani mesiac a dostal som správu, že Kasimir má naplánováné stretnutia v Prahe - ani nie hodina cesty z môjho domu! Vedel som, že to nemôžem zmeškať a prihlásil som sa na najbližší termín kedy som mal voľno.

Keď sa blížil deň D, nevedel som, čo mám od tohto stretnutia čakať. Nastavil som teda svoju myseľ na "otvorené" a srdce som otvoril očakávaniu "čohokoľvek". Celkom ma ukľudnilo, keď som na mieste stretnutia uvidel známe tváre zo seminára "Ako komunikovať so zvieratami" – Aha! Nebol som jediný, koho Kasimir zaujal.

Keďže sme sa už mierne poznali, zahodili sme počiatočnú hanblivosť a Kasimir rovno začal. Najskôr nás jeden po druhom "prečítal" a s našim dovolením odstránil z nášho energetického poľa niektoré bloky. Týmto nás všetkých nastavil na približne rovnakú štartovaciu líniu. Seminár pokračoval nachádzaním vnútornej sily nášho srdca a používaním jeho energie.

Nerozprávali sme veľa. Hlavne sme skúšali a cvičili svoje schopnosti, ktoré má prirodzene každý z nás. Nepoužívaním však boli stratené niekde v hĺbke podvedomia a ego im nedovolilo zažiariť navonok aby pomohli nám a ostatným na Zemi. Naučili sme sa, že nie je dobré len lietať nad zemou, ale že je rovnako dôležité zostať v spojení s matkou Zem pokiaľ nás naša úloha drží v našom pozemskom tele a 3D svete. Seminár sme zakončili meditáciou na prepojenie našich sŕdc s matkou Zem a otcom Slnkom.

Perlička na záver: vo chvíli, kedy se 6 ľudí intenzívne sústredilo na svoju meditáciu, od striech domov oproti sa odleskol záblesk a chvíľu za ním hrom. Zanedlho začalo pršať – nad stredom Prahy sa objavila veľmi silná búrka, priamo nad našimi hlavami. Takýto úkaz v Prahe nie je bežný, obvykle búrka príde odniekiaľ z hôr, Prahu prebehne a pokračuje ďalej. Táto vznikla priamo nad nami, a stála tam ešte dlhšie ako hodinu, než sa vypršala. Môže to byť náhoda. Ale kto dnes verí na náhody..."

 

Tomas Langer

 

 

 

 

 

 

 

"Najprv som na energetickom stretnutí necítila nič špeciálne, bola som len ospanlivá. Ale potom sa to začalo diať! Nasledujúce dni som zistila, že cítim oveľa viac lásky a mám väčšiu trpezlivosť pre moje dieťa a začala som dostávať veľmi hlboké pocity vnútri tela ku tancu a pohybu. Vtedy začali z môjho tela vychádzať rôzne informácie, ktoré som si veľmi užívala. Po tomto liečivom stretnutí som pocítila o toľko veľa lásky a ľahkosti a hlavne dôvery k životu. Bolo to veľmi silné!"

 

Marjukka Org

 

 

 

 

 

 

 

Kazimír, ďakujem ti za tvoju prácu s Energiou "na ďiaľku"...tak silné a efektívne! Rád ťa stretnem znova. 

 

Bastian Bosch

 

 

 

 

 

 

 

“Bolo to niekedy ku koncu júla. Celý mesiac som strávil vynášaním na svetlo mnoho tieňov a nabralo to na obrátkach. Stretol som Kazimíra tento mesiac, ktorý bol mesiacom uzdravovania. Celé ráno som bol dezorientovaný – reagoval som jednoducho – inšpiráciou mi boli iba veci, v ktorých som vnímal absolútnu lásku k sebe v každej chvíli. Moje telo bolo zoslabené z inštinktývnych pôstov a moja pozornosť sústredená na prítomnosť, ale formou pozorovania, kedy som sledoval sám na seba skrz svoje vlastné oči. Neuspokojený objektami, ktoré mi prinášali potešenie v minulosti. Sadol som si na gauč – zmätený a prázdny. Záblesk inšpirácie ma viedol k počiatku jednoduchej meditácie a behom niekoľko minút mi zazvonil telefón. Bola to správa od novej, mne neznámej tváre, ktorá začínala: „Posielam ti lásku. Je bezpodmienečná. Bol to Kazimír. Odpovedal som „Ďakujem za tvoju lásku. Je to tak silné, potrebujem čas na to ju vstrebať“. V tom čase som úplne zabudol čo je to cítiť bezpodmienečnú lásku. Pocítil som príval bezpodmienečnej lásky cez celé moje telo a skrz moje chodidlá a dlane ako prudká svetelná rieka. Bolo to tak silné... Mal som strach. Kazimír so mnou zostal, stlmil moje strachy a nakonec ma nechal, aby som si „užil tú jazdu“ A doparoma – bolo to epické! Celý deň ako na húsenkovej dráhe – čelil som hĺbkam niektorých mojich najtemnejších tieňov, tak hlbokých, že som ani netušil, že existujú. Kazimírova pomoc a podpora mi dali potrebné nakopnutie a zároveň som získal túto životnú skúsenosť, ktorá mi pomohla zmeniť môj život. Som veľmi vďačný za jeho intuitívne a liečivé schopnosti a schopnosť udržiavať priestor pre bezpodmienečnú lásku (toto všetko sa dialo samozrejme na diaľku medzi Nemeckom a a Hawaiom). Veľké Aloha a Mahalo z Hawajských ostrovov. Aloha Ke akua.”

Kealapono Richardson

Ihre Angaben wurden erfolgreich versandt.

bottom of page